Junior kontroller - Millenaris

Junior kontroller

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol a kontrolling csapatunkhoz?

  • Költségek elemzése, terv-tény összehasonlítás, költséghelyi struktúra működtetése és fejlesztése
  • Tervezési feladatok ellátása
  • Havi és negyedéves management riportok készítése
  • Kontrolling informatikai rendszerek bevezetésének szakmai támogatása
  • Projektekhez kapcsolódó szakmai koncepciók kidolgozásában való részvétel és nyomon követés

Milyen végzettséget, tapasztalatot várunk el, ahhoz, hogy személyesen is találkozhassunk?

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli/kontrolling végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • MS Excel magas szintű használata
  • Megbízhatóság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Csapatjátékos szemlélet, nyitott, rugalmas, együttműködő személyiség

Előnyt jelent

  • Számviteli, adózási ismeretek
  • Könyvelési, vállalatirányítási szoftverek használatában való jártasság

Szükséges nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk

  • 8 órás, határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Cafetéria juttatás (próbaidő kitöltése után)
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Parkosított munkakörnyezet

Közvetlen felettese: Kontrolling Osztályvezető

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Önéletrajzodat a karrier@millenaris.hu e-mail címre várjuk március 10-ig!