Vállalati jogász/ Jogtanácsos - Millenaris

Vállalati jogász/ Jogtanácsos

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol hozzánk?

A Társaság igazgatóságainak jogi támogatása,
A HR terület munkajogi támogatása,
Kapcsolattartás jogi szakmai kérdésekben a partnerekkel,
Komplex és egyedi szerződések elkészítése (bérleti, szolgáltatási, együttműködési),
Szerződésminták elkészítése, karbantartása, jogvélemények készítése,
A Társaság belső szabályzatainak kidolgozása, módosítása,
Kiemelt projektek jogi támogatása,
Belföldi jogszabályok, megállapodások, egyéb szabályozások értelmezése.

Milyen végzettséget, tapasztalatot várunk el, ahhoz, hogy személyesen is találkozhassunk?

Felsőfokú végzettség (jogi egyetem),
Jogi szakvizsga,
Közigazgatási szervnél szerzett tapasztalat,
Ms office alkalmazásokban való jártasság,
Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, proaktivitás,
Szakmai igényesség, motiváció, nagyfokú precizitás,
Kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség,
Megbízhatóság,
Rugalmasság,
Gyakorlatiasság,
Gyors, precíz, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

Munkajogi szakjogászi végzettség,
Hr területen szerzett munkajogi tapasztalat.

Amit kínálunk:

3 hónap próbaidővel határozatlan idejű jogviszony,
Cafetéria juttatás (próbaidő kitöltése után),
Kulturált munkakörülmények,
Fiatalos, dinamikus csapat.

Szükséges tapasztalat: minimum 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mit adunk, ha sikeresen túljutsz a kiválasztáson?

8 órás bejelentett munkaviszony,
Szakmai fejlődési lehetőségek,
Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,
Jó munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség,
Kellemes munkahelyi légkör,
Dinamikus csapat.

Közvetlen felettese:  Jogi és Koordinációs Igazgató (későbbiekben: Jogi Irodavezető)

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Önéletrajzodat a karrier@millenaris.hu e-mail címre várjuk 2021. január 31-ig.