Könyvelő - Millenaris

Könyvelő

A Millenáris Park – a Budapest és Európa jelentős multifunkcionális, kulturális és életmódbeli értékeit bemutató, közérdekű és üzleti rendezvényekre is alkalmas parkja és kulturális tere, KÖNYVELŐ munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű könyvelés (kimenő és bejövő számlák, vegyes bizonylatok, bankkivonatok kontírozása, rögzítése, egyeztetése)
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos tételek könyvelése
  • statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése
  • elhatárolások számviteli feladatai

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú, képesített könyvelői végzettség
  • önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office, valamint könyvelő és számlázó programok felhasználói szintű ismerete
  • megbízhatóság, rugalmasság, precizitás
  • jó problémamegoldó készség, folyamat és rendszerszemlélet
  • folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel, adózás)
  • tapasztalat a számviteli, adózási ismeretek gyakorlati alkalmazásában
  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszonyt 3 hónap próbaidővel
  • Cafetéria juttatás (próbaidő kitöltése után)
  • Könnyű megközelíthetőséget
  • Szép, parkosított munkakörnyezetet
  • Ingyenes parkolási lehetőséget a munkatársaknak

Közvetlen felettese: Pénzügyi és számviteli osztályvezető

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

A bérigénnyel ellátott fényképes, szakmai önéletrajzodat a [email protected] email címre várjuk.