Könyvelő - Millenaris

Könyvelő

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol pénzügyi és számviteli csapatunkhoz?

Teljes körű könyvelés (kimenő és bejövő számlák, vegyes bizonylatok, bankkivonatok kontírozása, rögzítése)
Tárgyi eszközökkel kapcsolatos tételek könyvelése
Támogatásokból megvalósított beruházások értékcsökkenésének nyilvántartása, elszámolása, könyvelése
Vevő, szállító folyószámlák egyeztetése
Analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése főkönyvvel
Statisztikák, kimutatások, adatszolgáltatások elkészítése
Elhatárolások számviteli feladatai
Folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel, adózás)

Milyen végzettséget, tapasztalatot várunk el, ahhoz, hogy személyesen is találkozhassunk?

Középfokú, képesített könyvelői végzettség
Önálló, pontos munkavégzés
Ms office, valamint könyvelő és számlázó programok felhasználói szintű ismerete
Megbízhatóság, rugalmasság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
Jó problémamegoldó készség, folyamat- és rendszerszemlélet

Előnyt jelent:
Tapasztalat a számviteli, adózási ismeretek gyakorlati alkalmazásában
ComboSoft pénzügyi és számviteli rendszer ismerete

Szükséges nyelvtudás: nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:
8 órás, határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
Cafetéria juttatás (próbaidő kitöltése után),
Könnyű megközelíthetőség
Parkosított környezet
Szakmai fejlődési lehetőségek

Közvetlen felettese:  Pénzügyi és számviteli osztályvezető

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Önéletrajzodat a karrier@millenaris.hu e-mail címre várjuk 2021. január 31-ig.