Könyvelő pozícióba - Millenaris

Könyvelő pozícióba

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol hozzánk?

  • Teljes körű önálló könyvelés (kimenő és bejövő számlák, pénztár, vegyes bizonylatok, bankkivonatok kontírozása, rögzítése)
  • Számlázási feladatok
  • Vevő, szállító folyószámlák egyeztetése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése főkönyvvel
  • Banki utalások előkészítése, banki ügyintézés
  • Statisztikák, kimutatások, adatszolgáltatások elkészítése
  • Könyveléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Projekt szintű könyvelés
  • Folyamatos jogszabálykövetés (pénzügy, számvitel, adózás)

Milyen végzettséget, tapasztalatot várunk el, ahhoz, hogy személyesen is találkozhassunk?

  • Középfokú végzettség (érettségi), képesített könyvelői végzettség (vállalkozási szakirány)
  • Hasonló munkakörben, számviteli, pénzügyi területen eltöltött, 1-3 éves szakmai tapasztalat, vagy agilis gyorsan tanuló pályakezdő
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • MS Office, valamint könyvelő és számlázó programok magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, folyamat és rendszerszemlélet
  • Munkájára és önmagára is igényes kollégát keresünk

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tapasztalat a számviteli, adózási ismeretek gyakorlati alkalmazásában

Milyen készségekkel kell rendelkezned?

  • Megbízhatóság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Kezdeményezőkészség, nyitottság
  • Együttműködési készség, kapcsolatteremtő képesség
  • Alkalmazkodás a csapatban történő munkavégzéshez

Mit adunk, ha sikeresen túljutsz a kiválasztáson?

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Parkosított környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Közvetlen felettese: Pénzügyi és számviteli osztályvezető

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Önéletrajzodat a karrier@millenaris.hu e-mail címre várjuk.