Junior kontroller - Millenaris

Junior kontroller

A Millenáris Park – a Budapest és Európa jelentős multifunkcionális, kulturális és életmódbeli értékeit bemutató, közérdekű és üzleti rendezvényekre is alkalmas parkja és kulturális tere, JUNIOR KONTROLLER munkatársat keres.

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol a kontrolling csapatunkhoz?

  • Költségek elemzésével, terv-tény összehasonlítással, költséghelyi struktúra működtetésével és fejlesztésével
  • Tervezési részfeladatok ellátásával
  • Havi és negyedéves management riportok, kimutatások készítésével
  • Beszerzések nyomon követésével
  • Projektekhez kapcsolódó szakmai koncepciók kidolgozásában való részvétellel és nyomon követéssel

Milyen végzettséget, tapasztalatot várunk el, ahhoz, hogy személyesen is találkozhassunk?

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli/kontrolling végzettséget
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalatot
  • MS Excel magas szintű használatát
  • Megbízhatóságot, precizitást, felelősségteljes munkavégzést
  • Jó problémamegoldó készséget, rugalmasságot
  • Folyamat- és rendszerszemléletet
  • Csapatjátékos szemléletet, nyitott, rugalmas, együttműködő személyiséget

Előnyt jelent:

  • Számviteli, adózási ismeretek
  • Könyvelési, vállalatirányítási szoftverek használatában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszonyt, 3 hónap próbaidővel
  • Cafetéria juttatást (próbaidő kitöltése után)
  • Könnyű megközelíthetőséget
  • Parkosított munkakörnyezetet

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Úgy érzed te vagy a legmegfelelőbb jelölt számunkra? Küldd el az önéletrajzodat a [email protected] email címre.