Autómosó munkatárs - Millenaris

Autómosó munkatárs

A Millenáris Nonprofit Kft autómosó munkatársat keres.

Mivel fogsz foglalkozni, ha csatlakozol csapatunkhoz?

  • Gépjárművek külső- és belső tisztítása az előírások betartásával
  • Gépjárművek mozgatása telephelyen belül
  • A mosó rendjének, tisztaságának fenntartása
  • Ügyfelekkel történő személyes kapcsolattartás
  • Autókozmetikai feladatok (kárpittisztítás, polír)

Milyen végzettséget, tapasztalatot várunk el, ahhoz, hogy személyesen is találkozhassunk?

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Autómosóként szerzett tapasztalat
  • Autókozmetikai végzettség
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú, teljes munkaidős állás
  • Munkaruha (próbaidő lejárta után) és munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Kulturált, igényes és fiatalos csapat és környezet

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület, Kis Rókus utca 16-20.

Amennyiben szeretnéd megpályázni ezt a pozíciót, küldd el nekünk az önéletrajzodat a [email protected] email címre. Köszönjük!